KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10515060

nr 1051 5060

Blyerts

Sven Göransson, Drottningholms Slott, signerad. SG 1930, motivet: 34x51

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 augusti 2016
kl 18:43:29

16/8 22:14:28 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv